השכרת רכב בקליפורניה

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

 

השכרת רכב בקליפורניה – דולר טריפטי

 

 

כביש 1 הוא הכביש שחוצה את קליפורניה ומחבר בין כל חלקי המדינה הגדולה הזו, שהם כל כך שונים זה מזה, מצפון לדרום קרוב לקו החוף. המסלול של כביש 1 נודע בנופים מרהיבים, והוא פופולארי במיוחד בקרב המעוניינים להתנייד בין לוס אנג'לס (LA) בדרום לבין סן פרנסיסקו בצפון בשני הכיוונים. אם אתם מעוניינים לגוון מעט את הנופים, תוכלו להינות ממגוון אטרקציות כגון: ביקור ביוסמיטי פארק (Yosemite), בג'ושוע טרי (Joshua Tree National Park) או טיול בנאפה וואלי בין הכרמים, יעשו את העבודה.

לבדיקת מחירי השכרת רכב בקליפורניה לחץ כאן

 

טיול בחוף המערבי של ארצות הברית לוקח אתכם בכל יום לחוויה חדשה של נופים, מקומות ואטרקציות מעניינות, של תפריטים קלאסיים במסעדות הדיינר ואווירה של חופש. טיול ברכב ברחבי קליפורניה יעניק לכם את ההיכרות עם "אמריקה האמיתית". אין דרך טובה יותר לראות ולחוות את כל אלו מאשר השכרת רכב בקליפורניה.

קליפורניה - להרגיש כמו כוכבים או להתחבר לטבע?

 

רוב הטיולים בחוף המערבי מתחילים בלוס אנג'לס, זו נקודת היציאה לטיולים לאורך רצועת החוף הגדולה. לוס אנג'לס עצמה מספקת לא מעט אטרקציות שכדאי לראות לפחות פעם אחת בחיים. מהתיאטרון הסיני ועד שדרת הכוכבים.

כשיוצאים מהעיר אל האיזורים הכפריים מגלים קליפורניה אחרת – כזו של חקלאות ויין, של היפים שנשארו בדיוק כמו שהם, של אנשים יצירתיים שלכל אחד מהם סיפור. הנופים הקסומים הם הדובדבן שעל הקצפת. להיכנס למכונית ולהישאב לתוך הרפתקה.