השכרת רכב באירופה

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

 

השכרת רכב באירופה -    דולר טריפטי

מאז שנות ה-50 של המאה הקודמת מבססת את עצמה חברת השכרת הרכב דולר טריפטי כאחת החברות המובילות בארצות הברית וקנדה, עם מעל ל-850 נקודות השכרה שונות. גם הנוסעים לאירופה יכולים להנות משירותי השכרת הרכב היעילים ועמוסי הניסיון של החברה, בזכות התחנות הרבות שיש לה בכל מדינות אירופה, בבירות הגדולות, בערים הקטנות ובנמלי התעופה.
לבדיקת מחירי השכרת רכב באירופה לחץ כאן

 

שפע של אפשרויות השכרת רכב באירופה

 

כל אחד מאיתנו שיוצא עם מזוודתו ופונה אל אירופה יודע שיש רק דרך אחת לראות את היופי של גרמניה, צרפת, פורטוגל, ספרד ושאר מדינות אירופה השונות – דרך הגלגלים. רכב שכור הוא אמצעי פשוט ונוח להגיע ממקום למקום, לבקר בכפרים קטנים או בערים גדולות, לעצור בפינות חמד יפות לאורך הדרך או להנות מאטרקציה מרוחקת בלי להתחשב בשעות התחבורה הציבורית או בחברי הקבוצה בטיול המאורגן. רכב שכור הוא חופש וחברת "דולר טריפטי" מספקת לכם את החופש הזה בכל אחד ואחד מסניפיה הרבים ברחבי אירופה.

יוצאים לטיול באירופה? איפה תמצאו את דולר טריפטי?

 

חברת דולר טריפטי מיוצגת ברחבי אירופה במאות סניפים המפוזרים בין ערים, נמלי תעופה ואיזורים כפריים שונים. אם אתם נוסעים לגרמניה ולצרפת המגוונות והתרבותיות, לספרד או לפורטוגל הצבעוניות או דווקא בוחרים ביופי הגולמי של אוסטריה או שוויץ תמצאו בכל נקודה סניף של דולר טריפטי שיאפשר לכם לשכור רכב ולהנות מטיול שהוא לגמרי שלכם – עצמאי, נוח וגם משתלם במחיר.

איך זה עובד?

 

לחברת דולר טריפטי מנגנון מיומן ומוצלח של השכרת רכב באירופה ובמקומות נוספים בכל רחבי הגלובוס. לחברה צי של מיליוני מכוניות בכל רחבי היבשת שמחכות לכם. כל מה שצריך לעשות כדי להנות משירותי החברה הוא להיכנס לאתר, כבר בארץ, ולהזמין רכב לתקופת השהייה שלכם בחו"ל. ההזמנה היא פשוטה מאד – בוחרים את התאריכים, את סוג הרכב המתאים ומבצעים את ההזמנה. אישור ההזמנה מגיע ישירות למייל והמכונית תחכה לכם בנקודה אותה בחרתם במהלך תהליך ההזמנה.
כל המכוניות של דולר טריפטי הן מכוניות מטופלות, בטוחות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תמצאו בנציגויות החברה מגוון רחב של מכוניות כגון: מאזדה, ניסאן, טויוטה ועוד.
עם דולר טריפטי - הרכב שלכם מחכה לכם בכל נקודה שתרצו ברחבי היבשת.