השכרת רכב בפלורידה

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

 

השכרת רכב בפלורידה – דולר טריפטי

 

פלורידה ובעיקר העיר מיאמי מספקות נקודת יציאה שטופת שמש ומלאת אטרקציות לטיולים בכל רחבי ארצות הברית. לא מעט ישראלים מגיעים למדינה הדרום-מזרחית כדי להנות מהחופים הססגוניים, מהמועדונים, המסעדות המעולות ומהאווירת החופשה ששוכנת בה תמיד.
לבדיקת מחירי השכרת רכב בפלורידה לחץ כאן

 

השכרת רכב בפלורידה היא הדרך הטובה ביותר לראות את המדינה ולגלות בה פינות שלא חשבתם שתכירו, רצועות חוף קסומות, ערי קיט כיפיות ואנשים שחיים את החיים הטובים.

מחוף אל חוף – ומתחילים בפלורידה

 

לא מעט ישראלים שמטיילים בארצות הברית מחליטים על מסע מחוף לחוף, כלומר – מהצד המזרחי לצד המערבי או להפך. ביקור בפלורידה משתלב בטיול בצד המזרחי של ארצות הברית. לעיתים קרובות מתחילים מהעיר מיאמי, שאליה יש טיסות מישראל.
זה בדיוק המקום לשכור מכונית, להעמיס עליה את המזוודות אפילו ישר משדה התעופה ולצאת לנסיעה שהיא גילוי. גילוי של מדינה עשירה בתרבויות שונות, אנשים מעניינים, נופים שמשתנים ממקום למקום ואווירה כללית של חיים מלאים בהגשמת חלומות. לצאת ל-Road Trip ולהגשים גם לכם חלום מיוחד במינו.