השכרת רכב בצרפת

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

 

מבצעי השכרת רכב בצרפת - דולר טריפטי

 

צרפת, אחת הארצות המרתקות ביותר באירופה. היסטוריה עשירה, נופים עוצרי נשימה שמשתנים בכל חבל ארץ, ערים אירופאיות קלאסיות שבהן אפשר לכרסם קוראסון איכותי או להריח ורדים מושלמים בניחוח רומנטי שיש רק בצרפת.
מוזיאונים, גלריות, חנויות, אתרים היסטוריים, חופים מושלמים וכפרים שהוקפאו לפני 100 שנה ונותרו אותנטיים עד היום. זוהי צרפת האמיתית שמתחבאת מאחורי שמשת האוטובוס או הרכבת ומתגלה רק כשהופכים את הטיול לעצמאי יותר. השכרת רכב בצרפת מאפשרת לכם לעשות זאת במינימום הוצאות ולהנות מטיול שהוא לגמרי שלכם, רק אתם וצרפת האמיתית.
חברת דולר טריפטי מחכה לכם גם בצרפת עם תחנות השכרת רכב בכל הערים הגדולות ונמלי התעופה. נקודת יציאה לטיול רכב סוחף בצרפת הקסומה.
לבדיקת מחירי השכרת רכב בצרפת לחץ כאן

 

למה כדאי לשכור רכב דווקא בצרפת?

 

נופיה של צרפת משתנים ממקום למקום באופן דרמטי. מהאורבניות המיוחדת של פאריז ועד לחופי קאן וניס, משדות הלבנדר בפרובנס ועד לחופים ההיסטוריים של נורמנדי ולטירות הקסומות של עמק הלואר. לכל אחד מהמקומות האלו אפשר להגיע באמצעות טיסות פנימיות, רכבות או אוטובוסים אבל הדרך לשם היא פתלתלה, מעכבת ולעיתים גם מתסכלת מאד.
השכרת רכב בצרפת היא פתרון אידיאלי, שמאפשר לכם לתכנן טיול רכב לכל המקומות שאתם רוצים לראות במהלך הטיול, מבלי להתחשב בלוח הזמנים המגביל של התחבורה הציבורית, בעיכובים ובהוצאות נוספות על תחבורה פנימית.
הכבישים הראשיים שמובילים אתכם למסע בין הערים הגדולות בצרפת רצופים דרכים צדדיות שמובילות לכפרים האותנטיים, לעמקים ולנהרות, לתצפיות על הנוף ולערים קטנות ועתיקות שהזמן עצר בהן מלכת והחיים בהם הרבה יותר פשוטים גם היום. את כל המקומות האלו תוכלו לראות דרך שמשת המכונית, לעצור מתי שאתם רוצים, לבלות כמה ימים שתרצו בכל נקודה קסומה ולהכיר מקרוב את צרפת האמיתית,

מגוון רחב של אפשרויות לטיולי רכב בכל רחבי צרפת

 

השכרת רכב מתאפשרת בכל שדה תעופה גדול בצרפת ובערים הגדולות ולרוב נתחיל את המסע מפריז. מכאן הדרך מסתעפת ואפשר לבחור בשפע של מסלולים שייקחו אתכם לאזורים שונים על מפת צרפת.
בין המסלולים המומלצים:
נסיעה מפריז לאביניון שבפרובנס ומשם לכיוון הריביירה הצרפתית דרך כל העיירות הקטנות שמרכיבות את חבל פרובנס עוצר הנשימה – בדרך תוכלו לעצור בעיירות כמו ארל ואקס אן פרובנס שמייצגות את כל מה שציורי באזור ולהגיע לקאן, ניס ושאר עיירות הריביירה לכמה ימים של רביצה על החופים.
טיול נוסף שמציג לכם צרפת אחרת הוא טיול מפריז אל עמק הלואר. טיול שמתחיל בפריז וממשיך לכיוון עמק הלואר עם עצירה בטירות שאברני ושאמבור, אורלאן, טירת וילונדרי וואלנסה, ביתו של ליאונרדו דה וינצ'י שנמצא באזור ובמקומות כמו מנזר פונטברו, שינון, סומור ושארטר.
זוהי רק טעימה קטנה ממה שיש לצרפת להציע למי שמחליט לשכור רכב ולטייל בין שביליה הבלתי נגמרים.