השכרת רכב בניו יורק

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

 

השכרת רכב בניו יורק – דולר טריפטי

 

ניו יורק היא תחנת היציאה של לא מעט ישראלים לטיולים בכל רחבי ארצות הברית ובעיקר בצד המזרחי. העיירות הקטנות, הנופים המיוחדים שכוללים אגמים, נהרות, עיירות חקלאיות וחופי ים, האטרקציות הרבות והמקומות הקטנים שכיף לגלות רק ב"טיול מסע" שכזה. אחרי טיול כזה, חוזרים לניו יורק ומגלים למה העיר הזו הפכה להשראה לכל כך הרבה סרטים, הצגות, שירים וספרים.
לבדיקת מחירי השכרת רכב בניו יורק לחץ כאן

 
הדרך הטובה ביותר לגלות את ניו יורק ואת מה שמסתתר במדינות הסובבות אותה היא השכרת רכב. הרכב יכול לחכות לכם בשדה התעופה ותוכלו להחליט – לראות את ניו יורק במשך כמה ימים או לצאת לטיול ברחבי ארצות הברית. מהעיר הגדולה אל המרחבים.

בכל יום עוצרים במקום חדש

 

לא מעט סרטים, ספרים וסיפורים יש על טיולי המסע שיוצאים מהעיר הגדולה אל כל העיירות הקטנות. מאפסטייט ניו יורק ועד לערים גדולות והיסטוריות כמו בוסטון, הצד המזרחי של ארצות הברית מספק בליל של תרבויות, נופים ואנשים מעניינים.
השכרת רכב צמוד מאפשרת לכם לתכנן או לא לתכנן מסלול שחולף על פני החוף המזרחי. בכל יום תוכלו לעצור במקום אחר ולחוות חוויה חדשה ומרגשת.
אז צאו לדרך!