השכרת רכב בפורטוגל

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

 

מבצעי השכרת רכב בפורטוגל - דולר טריפטי

פורטוגל היא אחת המדינות השקטות והצנועות אך גם האותנטיות ביותר באירופה. מכפרים יפיפיים על חוף הים דרך חופים עוצרי נשימה ועד לערים קטנות שנדמה לעיתים שהזמן עומד בהן מלכת. צבעים, ריחות, טעמים ואנשים מחייכים שלוקחים את החיים עם הרבה שמחה.
 לבדיקת מחירי השכרת רכב בפורטוגל לחץ כאן
 

מליסבון ועד פורטו – למה כדאי לשכור רכב בפורטוגל?

פורטוגל היא מדינה קטנה יחסית ויש בה תחבורה ציבורית בין הערים הגדולות, אבל אין דרך יפה יותר מלהכיר אותה מאשר לעלות על הכבישים הראשיים והצדדיים ו"ללכת לאיבוד". התחנה הראשונה היא בדרך כלל ליסבון היפה שבה אפשר להתארגן ולהתכונן עם צידה לדרך וכל מה שצריך, להיכנס למכונית השכורה ופשוט לצאת לדרך.
כפרים, יקבים, שווקי חקלאות ואמנות, פסטיבלים, ריקודים ומקומות יפיפיים שיתגלו לכם רק באמצעות המכונית. תחבורה ציבורית תדרוש תכנון מוקדם, התאמה ללוחות זמנים וגם לא מעט הוצאות על הדרך. מונית ממקום למקום פירושה הוצאות רבות על רכב. לכן כדאי לנצל את הכבישים הנוחים והמרחקים הקצרים ולהיעזר בשירותי השכרת רכב בפורטוגל, שאפשר למצוא בערים הגדולות בכל רחבי המדינה.