אפליקציות מומלצות

אפליקציות מומלצות לטסים לחו"ל

הטלפון הנייד הוא שותף צמוד לכל חוויה שאנחנו עוברים בחיים. בין אם אנחנו רצים לחדר לידה כדי לפגוש את התוספת החדשה למשפחה או עולים על המטוס לפני חופשה בחו"ל. אם מדובר באופציה השנייה, יש כמה אפליקציות שכדאי לכם לבדוק שקיימות על מסך הטלפון הנייד. הן יוכלו לעזור לכם לאורך הטיול ולתת לכם מידע ושירותים בלחיצת כפתור. קבלו המלצה מאיתנו לחמש אפליקציות שלא כדאי לטוס בלעדיהן.

Trip Advisor:

אחת האפליקציות הכי פופולריות בכל הקשור לטיולים ונסיעות. המידע באפליקציה מתבסס על המידע שיש באתר האינטרנט המוכר והפופולרי מאד. המידע כולל פירוט על מלונות, מסעדות, אטרקציות, מסלולי טיול, טיולים עם ילדים, בילויים ועוד. דרך האפליקציה אפשר בקלות להזמין מקום במלון ולקבל חוות דעת על כל שירות או עסק תיירותי בעולם, חוות הדעת הן אובייקטיביות.

אפליקציה של חברת התעופה:

בין אם מדובר באל-על, ארקיע או כל חברה בינלאומית שמטיסה אתכם אל היעד שלכם, כדאי שתתקינו את האפליקציה שלה. האפליקציה יכולה לספק לכם מידע על עיכובים, חדשות, בעיות ושביתות. בנוסף, ברוב האפליקציות אפשר לבדוק את נתוני הטיסה שלכם, לראות היכן אתם יושבים וליצור קשר ישיר עם מוקד שירות לקוחות בארץ.

Booking:

אפליקציה בינלאומית שיש לה גם גרסה ישראלית. אפליקציית Booking היא אחת הפופולריות ביותר בעולם, בעיקר בזכות האפשרות לקבל בה מידע על כל מלון, אכסנייה, צימר או הוסטל על הדרך. הדירוג הוא של לקוחות אובייקטיבים, המחירים בדרך כלל אטרקטיביים מאד ואפשר להזמין בקלות חדר במלון דרך האפליקציה.

הבנק שבו מנוהל החשבון שלכם:

חשוב מאד להוריד אפליקציה של הבנק ולדאוג שיש לכם סיסמה ונתונים כדי להיכנס אליה מכל מקום. דמיינו לעצמכם שהארנק שלכם נגנב ואתם נותרים בלי כסף ובלי כרטיסי אשראי. האפליקציה של הבנק מאפשרת לכם ליצור קשר, לעקוב אחר חשבון הבנק ולוודא שאין בו חריגות ובעיות, להוציא כסף ולעדכן את הבנקאי שלכם במה שקורה.

Time Out:

האפליקציה של המגזין המקומי הנחשב שיש לו ייצוג בכל עיר גדולה תתן לכם אינפורמציה על המקומות הכי מגניבים, המסעדות הכי שוות, המסיבות שמתרחשות בעיר באותו שבוע ועל הופעות, הצגות, מחזות זמר והופעות סטנד אפ ובידור. לונדון, ניו יורק, סידני, פריז וגם תל אביב – לכולן יש נציגות לעיתון המגניב, שתמיד חייב להיות הכי מעודכן והכי נכון. האפליקציה מתאימה בעיקר למי שרוצה להישאר ספונטני ולהחליט באותו יום איפה יאכל ארוחת ערב ואיזה בילוי יבחר ללילה.