השכרת רכב בספרד

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

מבצעי השכרת רכב בספרד - דולר טריפטי

 

כבישי ספרד מובילים את כל מי שעולה עליהם למקומות מרגשים ובלתי נשכחים. מרצועת החוף שבין ברצלונה וקוסטה ברווה, אל כפרי קטלוניה הקטנים ועד למדריד שמציעה נופים שונים לגמרי. אין דרך טובה יותר מלהכיר את ספרד מאשר השכרת רכב. הרכב שמחכה לכם בשדה התעופה נגיש באופן מיידי ואתם יוצאים אל הדרך בלי להתחשב בתחבורה הציבורית ובמוניות. בלי הוצאות מיותרות על אוטובוסים ורכבות.
לבדיקת מחירי השכרת רכב בספרד לחץ כאן

 
 

תנאי דרך נוחים בכל אזורי המדינה

 

הכבישים המהירים של ספרד נוחים מאד לנהיגה גם למי שעדיין לא ביקר במדינה היפה הזו. הם מאפשרים לכם להגיע מנקודה אחת לשנייה במהירות יחסית גם בשעות העומס ולעצור בקלות באתרים על הדרך. אם אתם מתכננים חופשה משפחתית עם הילדים בספרד תוכלו להפוך את השעות על הכביש למשחק בין נופים, שלטים בספרדית וגילויים חדשים – כשהנוף משתנה מקצה לקצה בכל אזור.
השכרת רכב בספרד מאפשרת לכם להיות חופשיים לתכנן כל טיול, לצאת מהערים הגדולות אל הכפרים הקטנים בלי להתחשב בזמני התחבורה הציבורית ולחסוך כסף על אוטובוסים, מוניות ורכבות.