השכרת רכב בשוויץ

דולר טריפטי - השכרת רכב בחו"ל

שלב
 
 
נא לבחור מדינת לקיחה נא לבחור תחנת לקיחה נא לבחור מדינת החזרה נא לבחור תחנת החזרה נא לבחור תאריכי השכרה תאריך החזרה חייב להיות מאוחר מתאריך הלקיחה המשך הזמנה

 

 

מבצעי השכרת רכב בשוויץ - דולר טריפטי

 

שווייץ היא אחת המדינות הכי פסטורליות ויפות באירופה. חלק מהקסם של שווייץ גלום דווקא בכפרים הקטנים ובאתרי התיירות שנמצאים בדרכים הצדדיות שלה. השכרת רכב בשוויץ תאפשר לכם להפוך את הטיול לכזה שיש לו ערך מוסף אמיתי. בשוויץ תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות, להכיר את התרבות השוויצרית המיוחדת, לטייל בכפרים שבהם הזמן עצר מלכת ולשבת ולנוח מול הנופים הקסומים שלקוחים מתוך גלויות וציורים.
לבדיקת מחירי השכרת רכב בשוויץ לחץ כאן
 

  

לאן נוסעים?

 

העובדה ששוויץ היא מדינה קטנה יחסית מאפשרת לכם לתכנן טיול שבו תוכלו לשלב מדינות נוספות באזור. תוכלו לשכור רכב בציריך או בעיר הבירה ברן ולצאת לטיול לאורכה של שוויץ, לעבור את הגבול לאוסטריה ולהגיע לבירתה וינה או לבחור דווקא בגרמניה כשותפה לטיול.
אם אתם רוצים לבקר רק בשוויץ עצמה, תוכלו להתמקד בכמה אזורים מומלצים: באיזור מזרח המדינה, שם תוכלו לבקר באלפים השוויצרים, אזור מערב שוויץ – שם נמצאים שלושת האגמים המפורסמים והעיר ז'נבה, באלפים הברניים שנמצאים במרחק נסיעה קצר מהבירה ברן ובהם תפגשו בנופים עוצרי הנשימה שמזוהים עם שוויץ.

איך מתארגנים?

 

כמדינה קטנה ובעלת כבישים מסודרים, שילוט ברור ואנשים המורגלים בתיירים, הדרך הטובה ביותר להתנייד היא ללא ספק באמצעות מכונית. בכל העיירות על אם הדרך תמצאו בתי מלון קטנים או מוטלים פרטיים ובערים הגדולות נציגויות של כל רשתות המלונאות הגדולות.